Emma o współpracy z Paige, Wywiad z Braunem Strowmanem, Kolejna uczestniczka Women’s Battle Royal, Natalya oddaje hołd wujkowi

» Tenille Dashwood (fka Emma) udzieliła wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedziała się na temat swojej współpracy z Paige podczas pobytu w WWE NXT:

”W książce NXT The Future is Now powiedziane jest, że mecze które razem toczyliśmy były początkiem rewolucji w dywizji kobiet. Bycie częścią tego wydarzenia było czymś wyjątkowym, ponieważ nigdy nie widzieliśmy kobiecego wrestlingu tak bardzo rozwiniętego jak teraz. Możliwości jakie mieliśmy były niesamowite i za każdym razem staraliśmy się zaprezentować z jak najlepszej strony”.

» W poniższym materiale wideo Catky Kelley przeprowadziła wywiad z Braunem Strowmanem, który aktualnie przebywa w Nowym Orleanie. Cathy także wyjawiła, że Dana Brooke została dodana do WrestleMania Women’s Battle Royal. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane wrestlerki, które wezmą udział w tym starciu:
Sasha Banks, Bayley, Natalya, Lana, Ruby Riott, Liv Morgan, Sarah Logan, Becky Lynch, Naomi, Mickie James, Mandy Rose, Sonya Deville oraz Carmella.

» WWE SmackDown Women Natalya za pośrednictwem Twittera opublikowała następującą informację o tym, że dlaczego wykorzystuje prezentację, aby oddać hołd swojemu wujkowi, WWE Legend “The British Bulldog” Davey Boy Smithowi.