Ronda Rousey chce współpracować z Heymanem, Paul Heyman chwali swojego podopiecznego, Emma o zdobyciu ROH Women’s Championship

» Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że WWE RAW Superstar Ronda Rousey chce, aby Paul Heyman ją reprezentował i tworzył z nią historię w WWE. Niestety wrestlerka nie stanie się pierwszą Paul Heyman Girl ze względu na wewnętrzną politykę firmy. Bycie babyfacem z pewnością nie przyniosłoby to zbyt pozytywnego odzewu dla federacji WWE i menadżera. Paul Heyman jest postrzegany jako menadżer Brocka Lesnara, czyli w roli heela – to główny powód.

» Paul Heyman udzielił wywiadu dla USA Today For The Win, w którym wypowiedział się na temat swojego podopiecznego:

”Brock Lesnar pojawi się na scenie WrestleManii 34 z tytułem WWE Universal, który posiada przez ponad 365 dni – najdłuższe panowanie w jego karierze. Czy panowanie Brocka powinno zostać zapisane w historii największych mistrzów? Nie warto tego robić, ponieważ Brock jest sam w sobie kategorią, która powinna być udostępniana. On jest najlepszym sportowcem w historii World Wrestling Entertainment i mówię to z pełnym przekonaniem”.

» Tenille Dashwood (fka Emma) udzieliła wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedziała się na temat zdobycia ROH Women of Honor Championship:

”Zarówno w WWE jak i NXT nie miałam okazji zdobyć Women’s Championship, więc moim celem w Ring of Honor było zdobycie tego, czego mi się dotychczas nie udało. Ciężka praca zaowocowała i stałam się pierwszą w historii ROH mistrzynią kobiet. Zamierzam walczyć na całym świecie, w miejsce, w których dotychczas mnie nie było. Chcę także poznać nowym fanów i kontynuować swoją przygodę z wrestlingiem”.