Czy Paige obarcza Sashę Banks o zakończenie kariery?, Cathy Kelley przygląda się drużynom Mixed Match Challenge, Rey Mysterio w sieci WWE Network

» Generalny Manager SmackDown Live Paige w rozmowie dla GiveMeSport wypowiedziała się na temat kontuzji jakiej doznała w konfrontacji z Sashą Banks przez, co musiała poddać się operacji i zakończyć karierę zapaśniczą:

”Nigdy nie obwiniałam o to Sashe Banks – powiedziała Paige. Kiedy staliśmy na ringu została przywitana przez fanów w bardzo pozytywny sposób. Ona kopnęła mnie w plecy tak jak było zaplanowane, a następnie fani śpiewali – Sasha jest do bani, co naprawdę nie spodobało mi się. Myślałam, że moja szyja jest tak samo silna jak przed urazem, ale niestety stało się zupełnie inaczej. Tak więc zachęciłam Sashę do kopnięcia mnie w plecy i ona to zrobiła. Moja szyja nie była wystarczająco silna i pękła do końca tak jak po poważnej kolizji samochodowej. Po kopnięciu myślałam, że jestem sparaliżowana”.

» Jak się okazało Mickie James będzie nową partnerką Bobby’ego Lashleya w drugiej odsłonie turnieju Mixed Match Challenge, który dostępny jest na Facebook Watch. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Cathy Kelley przygląda się dziewięciu drużynom takim jak: Fenomenal Flair (WWE Champion AJ Styles, Charlotte Flair), Monster Eclipse (Braun Strowman, Ember Moon), Team B&B (Finn Balor, Bayley), Day One Glow (Jimmy Uso, Naomi), MahAlicia (Jinder Mahal, Alicia Fox), Team Pawz (Kevin Owens, Natalya), Fabulous Truth (R-Truth, Carmella), Ravishing Rusev Day (Rusev, Lana), Team Awe-Ska (The Miz, Asuka).

» Na stronie WWE Network pojawił się materiał wideo, w którym ukazane jest zwycięstwo Reya Mysterio w walce o WCW Cruiserweight Championship z Super Calo, 23 września 1996 roku. Tej samej nocy Tito Santana zmierzył się z Mil Mascarasem, The Pride of Puerto Rico Pedro Morales obronił WWE World Championship w starciu z WWE Hall of Famerem Blackjackiem Mulliganem.