Uwaga na Spoilery! Gwiazdy nieobecne na RAW, Obecność Absolution na RAW, Mistrzowski pojedynek na RAW, The Miz o walkach z Johnem Ceną na WrestleManii

» W tym tygodniu na RAW nie pojawił się Dean Ambrose, który wybrał się z Renee Young w podróż poślubną, natomiast Sheamus przebywał w Irlandii przez co nie obejrzeliśmy mistrzów tag teamowych RAW.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW była mistrzyni kobiet Paige ogłosiła kolejną rewolucję w historii dywizji kobiet, a następnie podała nazwę swojej stajni założonej z Mandy Rose oraz Sonya Deville o nazwie ”Absolution”:

» Podczas najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW Seth Rollins pokonał Cesaro, a następnie wyzwał mistrzów tag teamowych The Bar do walki z The Shield o pasy na przyszłotygodniowym odcinku czerwonej tygodniówki.

» The Miz wystąpił w najnowszym odcinku podcastu Sama Robertsa, w którym wypowiedział się na temat pojedynku z Johnem Ceną podczas WrestleManii w 2017 i 2011 roku:

”Hmm ciężko stwierdzić. Myślę, że sześć lat temu mogłem jeszcze być niegotowy na tak duże wydarzenie z Johnem Ceną. Gdybym mógł teraz z nim zmierzyć się o główne mistrzostwo to z pewnością nasz pojedynek wyglądałby zupełnie inaczej, zwłaszcza że jestem teraz postrzegany przez fanów jako elita. Moim celem było dorównanie poziomem Ultimate Warriorowi, Hulkowi Hoganowi i to właśnie zrobiłem”.