Triple H na temat pierwszego występu w UAE, Przygotowania Samoa Joe do Tribute to The Troops, The Usos chcą walki z The Shield

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla The National out of Abu Dhabi, w którym wypowiedział się na temat swojego pierwszego występu w UAE:

”Nie mogę się doczekać. Na świecie jest bardzo mało miejsc, których nie odwiedziłem w swojej dotychczasowej karierze, a Zjednoczone Emiraty Arabskie są jednymi z nich. Nie mogę się doczekać przyjazdu do Abu Dhabi. Z radością wkroczę na ring. Moje starcie z Romanem Reignsem będzie w pewien sposób rewanżem z WrestleManii, która miała miejsce dwa lata temu. Aktualnie Roman jest jednym z najlepszych zawodników w WWE i nazywa siebie Big Dogiem, ale jaki będzie wynik naszej walki? Cóż zobaczymy”.

» WWE RAW Superstar Samoa Joe za pośrednictwem Twittera opublikował następujące zdjęcie statku żołnierskiego United State, który stał obok ringu podczas kręcenia Tribute to The Troops:

» WWE SmackDown Tag Team Champions The Usos w poniższym materiale wideo wypowiedzieli się na temat swojej przyszłości oraz chęci stoczenia walki z członkami The Shield (Sethem Rollinsem oraz Deanem Ambrosem):

Czy wy chcielibyście zobaczyć taki pojedynek?