Czy we wtorek na SmackDown poznamy nową mistrzynię kobiet?, Paige rozstała się z Alberto El Patronem?, Czwarty sezon Lucha Underground

» Coraz częściej mówi się o tym, że w przyszłym tygodniu na SmackDown Live poznamy nową mistrzynię kobiet, ponieważ w starciu o pas mistrzowski faworytką bukmacherów jest Charlotte Flair, czyli obecna pretendenta. Jednak co to będzie oznaczało dla Nattie? Zajęłaby miejsce Panny Flair w tradycyjnym Survivor Series Matchu? Podobno oficjele WWE w niedalekiej przyszłości będą chcieli ze sobą z konfrontować Charlotte oraz Asukę jednak ta dwójka będzie musiała jeszcze poczekać na feud.

Jak myślicie, czy Charlotte Flair na SmackDown pokona Nattie i na gali Survivor Series zmierzy się z Alexą Bliss dzięki czemu obejrzymy starcie z udziałem dwóch najbardziej utytułowanych kobiet w federacji?

» Wszystko wskazuje na to, że obecna WWE Women Paige oraz Impact Wrestling Superstar Alberto El Patron nie są już razem o czym możemy dowiedzieć się w poniżej zamieszczonym materiale wideo, który pojawił się na profilu zawodniczki:

» Na oficjalnym profilu federacji Lucha Underground na Twitterze pojawiła się informacja dotycząca powstania czwartego sezonu, który fani będą mogli dalej oglądać na El Rey Network. Na obecną chwilę nie znamy żadnych większych szczegółów w tej sprawie, ale jeśli o czymś się dowiemy to od razu Was o tym poinformujemy.

Są tutaj z nami fani Lucha Underground?