Paige powraca do WWE Performance Center, Natalya vs Charlotte Flair na Starrcade o Women’s Title, Jim Cornette odszedł z Impact Wrestling, Josh Matthews o promocji Bound For Glory

» Portal internetowy PWInsider.com poinformował, że w dniu wczorajszym do WWE Performance Center powróciła była mistrzyni Divas WWE Paige, która rozpoczęła trening przygotowawczy umożliwiający jej szybki powrót do ringu oraz tv. Ta informacja została potwierdzona przez federację World Wrestling Entertainment o czym możecie poczytać na jej oficjalnej stronie. Cieszycie się z jej powrotu do WWE? Gdzie byście chcieli ją oglądać? Na RAW, czy SmackDown?

» W dniu wczorajszym informowaliśmy Was o powrocie gali Starrcade, którą wcześniej mogliśmy oglądać za czasów WCW. Show odbędzie się 25 listopada i już wiemy, że obecna mistrzyni SmackDown Live Women’s Natalya zmierzy się z Charlotte Flair w Steel Cage Matchu o tytuł kobiet. Gala ta odbędzie się 25 listopada i będzie dostępna wyłącznie dla członków niebieskiego rosteru. Jak myślicie, czy pod koniec listopada poznamy nową mistrzynię SmackDown?

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że z federacją Impact Wrestling pożegnał się Jim Cornette, który miał być częścią tegorocznej gali Bound For Glory, lecz w ostatniej chwili zrezygnował z niej. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Jim w przyszłości zawita na Impact Wrestling jednak obie strony pozostają w dobrych stosunkach.

» Josh Matthews udzielił wywiadu dla portalu PWInsider.com, w którym wypowiedział się na temat braku inicjałów federacji Global Force Wrestling odnośnie promocji gali Bound For Glory:

”Jest to celowe działanie ze strony federacji, jednak sam nie jestem pewien jak potoczą się pewne sprawy dotyczące naszej przyszłości. Moim zdaniem porzucenie nazwy TNA było bardzo dobrym posunięciem ze strony federacji i przeistoczenie się w Global Force Wrestling. Niestety po dobrym okresie powracamy do nazwy Impact Wrestling – a więcej szczegółów z pewnością poznamy podczas listopadowej gali BFG”.