Uwaga na Spoilery! Shane McMahon główną atrakcją na SmackDown Live?, Znany pretendent do pasa WWE US, Przesunięcie tapingów WWE NXT, Tye Dillinger o starciu z AJ Stylesem

» Portal internetowy DirtySheets.net informuje o tym, że głównym powodem nawiązania konfliktu z udziałem komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona oraz Kevina Owensa jest fakt iż sam prezes WWE Vince McMahon uważa swojego syna za wielką atrakcję sportową, która przyniesie mu spore zyski. W przyszłym miesiącu na gali Hell in a Cell, Shane zmierzy się z Kevinem Owensem i możemy być niemal pewni, że po raz kolejny padnie rekord pod względem ilości sprzedanych biletów na to wydarzenie. Warto dodać, że w swojej umowie Shane ma napisane iż musi pełnić funkcję Generalnego Managera SmackDown Live bądź komisarza oraz przynajmniej stoczyć dwie walki w roku dzięki czemu w pierwszym roku swojej umowy z WWE zarobił 1.8 miliona dolarów.

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbyło się starcie o United States Championship z udziałem obecnego mistrza AJ Stylesa oraz Tye Dillingera. Tuż po zakończeniu tego starcia AJ Styles został brutalnie zaatakowany przez Barona Corbina, który ogłosił, że w przyszłym tygodniu zmierzy się z mistrzem o United States Championship w ramach Open Challenge’u:

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o tym, że najbliższe nagrania odcinków WWE NXT TV zostały przesunięte na czwartek ze względu na panującą niekorzystną pogodę w obszarze Winter Park w pobliżu areny Full Sail University:

”Ze względu na złą pogodę tapingi WWE NXT TV w Full Sail University zostały przeniesione ze środy 13 września na czwartek 14 września. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt na poniższy adres mailowy – NXTTickets@wwecorp.com”.

» W poniższym materiale wideo Tye Dillinger wypowiedział się na temat starcia z udziałem AJ Stylesa o United States Championship, do którego doszło podczas dzisiejszego odcinka SmackDown Live: