Charlotte Flair o ratunku dla Rica Flaira, Aktualny stan zdrowia Samoa Joe, Diamond Dallas Page obecny na rejsie, Matt Hardy chce walki z The Mizem

» Pretendentka do WWE SmackDown Women’s Championship Charlotte Flair wystąpiła gościnnie w podcaście This Corner prowadzonym przez Briana Campbella, w którym wypowiedziała się na temat przekonania do swojej kariery, która pomogła uratować jej ojca po śmierci Reida:

”Nie wiem, czy mogę się wypowiadać na temat mojego taty jeśli chodzi o mojego zmarłego brata Reida. Wydaje mi się, że moja przygoda z profesjonalnym wrestlingiem uratowała karierę mojego taty, a nawet mogę powiedzieć, iż jego życie. Tydzień po śmierci mojego brata Dusty Rhodes powiedział, że chce abym wróciła do FCW – obecnie WWE NXT. Od tego momentu postanowiłam, że będę kontynuowała moją przygodę z wrestlingiem i to był jeden z powodów, po których na twarzy mojego ojca pojawił się wielki uśmiech”.

» Były pretendent do pasa WWE Universal Samoa Joe udzielił wywiadu dla SkySports.com, w którym wypowiedział się na temat swojego obecnego stanu zdrowia:

”Mój powrót do pełnej sprawności przebiega bardzo dobrze, ale od momentu dołączenia do NXT byłem w stanie wykorzystać zaledwie 80 procent mojego potencjału. W tamtym okresie nie miałem okazji na to, aby poświęcić swój wolny czas na zniwelowanie mojego problemu z kolanem co najwyżej okładałem je lodem w domu. Cieszę się z tego iż przydarzyła mi się krótka przerwa od wrestlingu, ponieważ potrzebowałem tego zabiegu, aby w przyszłości móc dać z siebie 100 procent”.

» WWE Hall of Famer Diamond Dallas Page za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że weźmie udział w październikowym rejsie, którego gospodarzem jest Chris Jericho o nazwie ”Cruise of Jericho”:

» WWE RAW Superstar Matt Hardy w rozmowie dla wwe.com wyjawił, że w najbliższym czasie chce zmierzyć się z The Mizem o Intercontinental Championship, ponieważ zamierza ”Delete/Usunąć” go z rąk obecnego posiadacza.