Kevin Owens pewien zwycięstwa na FastLane, Co czeka nas dziś w turnieju MMC?, Materiał promujący wprowadzenie Jeffa Jarretta do Hall of Fame

» Na oficjalnym profilu WWE na Twitterze został udostępniony materiał wideo z udziałem Kevina Owensa kierującego się w stronę ringu podczas weekendowego live eventu. Owens powiedział, że nie zyskał uznania za bycie jedną z najbardziej odznaczonych gwiazd WWE w ostatnich latach, ale to się zmieni po FastLane, gdzie wyjdzie zwycięsko z Fatal 5-Way Matchu, ponieważ wszyscy są w The Kevin Owens Show:

» Podczas dzisiejszego odcinka turnieju WWE Mixed Match Challenge odbędzie się starcie z udziałem pretendenta do pasów tag teamowych RAW Apollo Crewsa i Nia Jax, a ich przeciwnikami będą WWE United States Champion Bobby Roode i SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair. Wyniki oczywiście będziecie mogli przeczytać na naszej stronie w dniu jutrzejszym:

» Poniżej przedstawiamy materiał wideo promujący wprowadzenie Jeffa Jarretta do WWE Hall of Fame. Na obecną chwilę nie wiadomo przez kogo zostanie wprowadzony.