Nia Jax zostanie mistrzynią kobiet RAW na WrestleManii 34?, Wiemy z kim chcą walczyć Roode i Flair, Tyler Breeze niezadowolony ze swojego gimmicku

» WWE RAW Women Nia Jax za pośrednictwem Twittera opublikowała pierwszy komentarz po tym jak na Monday Night RAW została obrzucona błotem przez RAW Women’s Champion Alexę Bliss i Mickie James. W przyszłym tygodniu na RAW, Alexa ma zmierzyć się z Asuką. Sporo mówi się o ingerencji ze strony Nia Jax dzięki czemu na WrestleManii 34 powalczy o mistrzostwo kobiet RAW:

» W poniższym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Bobbym Roodem oraz SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair odnośnie ich zwycięstwa z Rusevem i Laną. The Robe Warriors wystąpią w 11 tygodniu turnieju Mixed Match Challenge przeciwko wcześniej wyeliminowanej drużynie, która zostanie wyłoniona po przez głosowanie Second Chance. Wrestlerzy jednogłośnie stwierdzili, że chcieliby zmierzyć się z Finnem Balorem oraz Sashą Banks, ponieważ byłby to dla nich dream match:

» WWE SmackDown Superstar Tyler Breeze udzielił wywiadu dla TheWhig.com, w którym wypowiedział się o tym jak został potraktowany po przejściu z NXT do głównego rosteru WWE:

”Łatwo jest o tym mówić. Nie lubię wracać w przeszłość mimo iż wciąż jestem bardzo młodym wrestlerem i przede mną wiele lat owocnej kariery – mam nadzieję. Lubię używać Shawna Michaelsa jako punktu odniesienia, więc wszystko wymaga czasu przez co mam nadzieję iż w końcu zostanę odpowiednio wykorzystany. Heartbreak Kid po 8 lub 9 latach przygody z WWE zaczął być dostrzegany”.