Uwaga na Spoilery! Becky Lynch i Charlotte o sytuacji na RAW, Nia Jax i Tamina o Elimination Chamber, Bayley na temat zdrowia Sashy Banks

» Na RAW prezes WWE, Vince McMahon poinformował, że Becky Lynch została zawieszona na 60 dni, przez co nie będzie mogła zmierzyć się z Rondą Rousey na WrestleManii 35 o RAW Women’s Championship. Vince także ogłosił, że Charlotte Flair będzie kobietą, która zastąpi “The Man”. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy umieszczenie Charlotte w walce z Rondą ma na celu przygotowanie Triple Threat Matchu, o którym mówiono już jakiś czas temu, czy naprawdę córka Hall of Famera zastąpi wrestlerkę z Europy. Zarówno Charlotte, jak i Becky skomentowały tą sytuację na Twitterze:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Nia Jax oraz Taminą Snuką odnośnie ich występu na niedzielnej gali WWE PPV Elimination Chamber, gdzie staną przed szansą na zdobycie WWE Women’s Tag Team Championship. Nia powiedziała, że są faworytkami w zwycięstwa, a pozostałe drużyny nie mają szans, ponieważ utknęli z nimi w meczu:

» Na czerwonej tygodniówce Sasha Banks oraz Bayley musiały uznać wyższość swoich rywalek w starciu z udziałem dwóch innych drużyn. Niespodziewanie Sasha została zbadana przez służby medyczne i zaprowadzona na zaplecze, przez co jej status jest niepewny. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Bayley na temat niedzielnej gali Elimination Chamber. Bayley chce, aby Sasha była w jej narożniku, nawet jeśli nie będzie mogła walczyć, ale obiecuje, iż wygrają pasy mistrzowskie tag team kobiet i stworzą historię, a następnie będą mistrzyniami przez bardzo długi czas: