Uwaga na Spoilery! Kolejne informacje w sprawie Deana Ambrose’a + Wyjście poza skrypt, Tommaso Ciampa w Chaotic Wrestling, Segment z udziałem Becky Lynch

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW doszło do nieoczekiwanej konfrontacji z udziałem Deana Ambrose’a oraz Setha Rollinsa. Byli członkowie The Shield skonfrontowali się twarzą w twarz. W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer ujawnił, że oficjele WWE planowali konfrontację z udziałem Ambrose’a oraz Rollinsa od dłuższego czasu. Niespodziewanie w trakcie segmentu były mistrz WWE powiedział kilka słów poza skryptem i nie wiadomo, w jaki sposób zostanie potraktowane jego przewinienie. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Dean odrzucił nową umowę od WWE i najprawdopodobniej rozstanie się z federacją w kwietniu bieżącego roku.

» Federacja Chaotic Wrestling poinformowała, że WWE NXT Champion Tommaso Ciampa będzie uczestnikiem CW Cold Fury 18, czyli wydarzenia odbywającego się 15 marca w Haverhill High School. Ciampa po raz ostatni pojawił się w Chaotic Wrestling we wrześniu 2016 roku, podczas eventu “Night of Grand Slams”, gdzie pokonał obecnego NXT Tag Team Championa Hansona.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka RAW odbył się segment z udziałem Becky Lynch oraz RAW Women’s Champion Rondy Rousey, czyli dwójki kobiet, które zaatakowały The Riott Squad (Ruby Riott, Liv Morgan i Sarah Logan). Segment ten rozpoczął się po tym, jak Vince McMahon zawiesił Becky i poinformował, że Charlotte Flair będzie rywalką Rondy na WrestleManii 35: