Komentarz AJ Stylesa po Crown Jewel, Dean Ambrose obecny na Crown Jewel, Becky Lynch narzeka na plakat Survivor Series

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Byron Saxton przeprowadził wywiad z WWE Championem AJ Stylesem po wygranej n Crown Jewel:

”Cóż nie powiedziałbym, że czuję się dobrze. Jestem z siebie dumny. Mimo wszystko mam dobre samopoczucie, ponieważ w ciągu ostatnich trzech dni mogłem wejść do ringu z Danielem Bryanem oraz Samoa Joe. Jestem walczącym mistrzem i walczę z każdym, kto chce wejść ze mną na ring. To właśnie robimy i tak powinno być. Może dowiemy się, kto zostanie Universal Championem, ponieważ chcę go na Survivor Series”.

» WWE RAW Tag Team Champion Dean Ambrose pojawił się wczoraj na zapleczu Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej podczas wydarzenia. Na obecną chwilę nie wiadomo jaki plan oficjele WWE mieli dla wrestlera, ale spekulowano iż będzie on osobą, która zaatakuje mistrza IC Setha Rollinsa podczas turnieju World Cup.

» WWE SmackDown Women’s Champion Becky Lynch za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat gali PPV Survivor Series, na której zmierzy się z obecną mistrzynią kobiet RAW Rondą Rousey. Becky już wcześniej narzekała na swoje miejsce na plakacie WWE Super Show-Down i taka sytuacja ma miejsce teraz: