Uwaga na Spoilery! Niepewny występ Mustafy Aliego na Elimination Chamber, Title Change na Monday Night RAW, Wiemy kiedy powróci Kevin Owens do TV

» Portal PWInsider.com informuje, że Mustafa Ali doznał wstrząsu mózgu podczas starcia z Randym Ortonem, więc nie wiadomo, czy będzie on mógł wystąpić na PPV Elimination Chamber. Ali nie pojawił się na wczorajszym live evencie w Canton, więc z pewnością na dzisiejszym SmackDown Live poznamy szczegóły urazu wrestlera. Tak więc wciąż nie wiadomo, kto dołączy do WWE Championa Daniela Bryana, AJ Stylesa, Randy’ego Ortona, Samoa Joe oraz Jeffa Hardy’ego, gdyby Ali nie mógł wystąpić w starciu o WWE Championship.

» The Revival (Scott Dawson oraz Dash Wilder) pokonali Chada Gable’a oraz Bobby’ego Roode’a, dzięki czemu zostali nowymi WWE RAW Tag Team Champions. Jest to pierwsze panowanie The Revival w głównym rosterze WWE. Warto zaznaczyć, że Chad i Bobby posiadali mistrzostwa przez dwa miesiące, po tym jak 10 grudnia na RAW pokonali The Authors of Pain i Mavericka w 2-on-3 Handicap Matchu.

» Materiał wideo z udziałem Kevina Owensa został wyemitowany podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW. KO wyjawił datę swojego powrotu na RAW lub SmackDown:

„Wiesz, przez ostatnie cztery miesiące przechodziłem rehabilitację po urazach stawu kolanowego oraz niedawnej operacji. Zostałem poproszony o aktualizację mojego stanu zdrowia. Zwracam szczególną uwagę na RAW i SmackDown Live, mam na myśli, to że ja i mój syn oglądamy wszystkie wydarzenia. Mam dobre wieści, mimo iż nie wiem, gdzie wrócę. Rodzina McMahonów nie powiedziała mi, czy pójdę na RAW, czy SmackDown Live, ale wiem, kiedy wrócę. Pozostał mi jeszcze miesiąc, zanim wróci Kevin Owens Show”.