Znamy kolejną drużynę turnieju Mixed Match Challenge, Chris Jericho chwali Kenny’ego Omege, Komentarze Nia Jax i Brauna Strowmana

» Natomiast dowiedzieliśmy się, że pierwsza drużyna reprezentującą SmackDown Live będzie składać się z Women’s Champion Charlotte Flair oraz Bobby’ego Roode’a. We wcześniejszych newsach wspominaliśmy o tym, że turniej Mixed Match Challenge odbędzie się 16 stycznia i zostanie wyemitowany za pośrednictwem Facebooka.

» Chris Jericho wypowiedział się na temat Kenny’ego Omegi:

”Kenny jest obecnie New Japan Pro Wrestling U.S. Championem. Po raz pierwszy miałem okazję rozmawiać z nim w zeszłym roku, gdy był gościem mojego podcastu. Od tego czasu obserwowałem jak ogromny rozwój zrobił w tak krótkim czasie i uważam, że jest jednym z najbardziej znanych wrestlerów na świecie i stara się o niego każda federacja”.

» Tymczasem Braun Strowman oraz Nia Jax za pośrednictwem Twittera wypowiedzieli się na temat ogłoszenia Generalnego Managera Monday Night RAW dotyczącego pierwszej drużyny jaka reprezentować będzie czerwony brand w turnieju Mixed Match Challenge: