Spotkanie The Brothers of Destruction, Data i miejsce odbycia WrestleManii 35, Bobby Roode odnośnie rozmowy z Hall of Famerem

» The Undertaker oraz Kane (Glenn Jacobs) pojawią się we czwartek 1 marca o godzinie 18:30 w Knoxville na imprezie organizowanej przez samego zawodnika WWE z okazji kontynuowania swojej kandydatury na burmistrza Knox Country. Warto zaznaczyć, że będzie to pierwsze spotkanie The Brothers of Destruction od długiego czasu.

» Robbie Fox of Barstool Sports poinformował o tym, że WrestleMania 35 odbędzie się w New York – New Jersey area at MetLife Stadium, czyli w tym samym miejscu co WrestleMania 29. Wcześniej wydawało się, że gospodarzem WMki będą Detroit bądź Filadelfia, ale te plotki zostały ucięte. Największa gala w roku odbędzie się 7 kwietnia 2019 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania New York - New Jersey area at MetLife Stadium

» WWE United States Champion Bobby Roode za pośrednictwem Twittera poinformował o swoim spotkaniu z WWE Hall of Famerem Ricem Flairem w Filadelfii:

Warto wspomnieć o tym, że córka Rica, czyli SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair współpracuje z Bobbym Roodem w turnieju WWE Mixed Match Challenge.