Uwaga na Spoilery! Powrót na SmackDown, Dark Match, Segment ze SD, Komentarz Austina Ariesa, Shinsuke Nakamura o WrestleManii

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown odbył się tag team match z udziałem Becky Lynch & Mickie James oraz Alexy Bliss i Carmelli. Niestety nie obyło się bez ingerencji ze strony Nattie jednak na szczęście dla dziewczyn występujących w roli face’ów do ringu wbiegła Naomi, która najpierw przegoniła zawodniczki, a następnie ogłosiła, że weźmie udział w starciu o SmackDown Women’s Championship na WrestleManii 33. Cieszycie się z jej powrotu?

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się dark match, w którym były mistrz Stanów Zjednoczonych Kalisto pokonał Curta Hawkinsa.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy segment z udziałem AJ Stylesa oraz Shane’a McMahona, który miał miejsce na wtorkowym SmackDown Live:

» WWE 205 Live Superstar Austin Aries za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat przesunięcia Cruiserweight Championship do kick offu poprzedzającego główną galę WM 33:

» WWE NXT Superstar Shinsuke Nakamura w rozmowie dla ESPN wypowiedział się na temat możliwości występu na WrestleManii:

”Chcę być częścią największego wydarzenia jakim bez wątpienia jest WrestleMania. Chciałbym także zainspirować ludzi na całym świecie. Wrestling jest wielką sztuką. Każda kultura powinna mieć własną sztukę, muzykę, taniec oraz walkę. Jestem w stanie nawiązać kontakt ze wszystkimi fanami”.