Big Cass o WrestleManii 33, Charlotte o zdobyciu pasów, Zapowiedź The Marine 5, Przygotowania komisarz RAW

» WWE RAW Superstar Big Cass za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zmiany stypulacji triple threat matchu w walce na WrestleManii o RAW Tag Team Championship:

”Wspinaliśmy się po drabinie przez 4 lata. Niedziela stanowi finałowy szczebel! #WrestleMania 33 jest kulminacją naszej długiej i czasami żmudnej podróży. Do zobaczenia w Orlando”.

» WWE RAW Women Charlotte Flair w rozmowie z Brianem Fritzem dla SportingNews.com wypowiedziała się na temat zdobycia Divas Title oraz Women’s Title:

”Byłam bardzo dumna ze zdobycia Divas Championship, ale muszę przyznać, że zdobycie Women’s Championship było bardziej ekscytujące, ponieważ zdałam sobie sprawę, iż firma podjęła ważną decyzję w sprawie podniesienia poziomu w dywizji kobiet. Dlatego wprowadzili nowy tytuł i mamy wiele utalentowanych zawodniczek, które bez problemu są w stanie dzielnie bronić ten tytuł”.

» WWE Studio wydało oficjalny trailer filmu ”The Marine 5: Battleground”, w którym udział biorą takie gwiazdy jak: The Miz, Maryse, Naomi, Heath Slater, Curtis Axel oraz Bo Dallas:

» Komisarz RAW Stephanie McMahon za pośrednictwem Instagrama opublikowała krótki materiał wideo ze swoich przygotowań do WrestleManii 33:

#wrestlemania warm up! Hurdle hops w/ @defrancosgym – not a #MidnightWorkout @tripleh 5 days out!!!!

Post udostępniony przez Stephanie McMahon (@stephaniemcmahon)