Uwaga na Spoilery! Kto zostanie mistrzem WWE?, Znani pretendenci, DDP o indukcji do HOF, Wielkia gwiazda na RAW

» Mimo, że do WrestleManii 33 jeszcze sporo czasu, oraz że nie znamy jeszcze kompletnej karty walk, to już pojawiają się pierwsze typy bukmacherskie, obecnie na to, kto opuści galę jako dany mistrz. Przyglądając się pasu WWE Championship, to głównym faworytem jest Randy Orton. Potem największe szanse – według tych kursów – ma Bray Wyatt i Luke Harper, a za nimi znajduje się John Cena.

Kursy na to, kto zostanie WWE Championem na końcu WrestleManii 33:
Randy Orton 3/10
Bray Wyatt 13/8
Luke Harper 6/1
John Cena 7/1
AJ Styles 10/1
Baron Corbin 16/1
Dean Ambrose 22/1
The Miz 25/1
Dolph Ziggler 50/1

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w internecie pojawiła się informacja dotycząca walki o miano pretendentów do RAW Tag Team Championship, w której to Big Cass i Enzo Amore pokonali Sheamusa oraz Cesaro.

» Diamond Dallas Page udzielił wywiadu dla Rolling Stone, w którym wypowiedział się o tym, kiedy został poinformowany o wprowadzenia do Hall of Fame:

”Byliśmy w trakcie kręcenia trzeciego zestawu DVD. Jestem prostym chłopcem z Jersey, więc to oczywiste iż znajdowałem w moim rodzinnym mieście. W pewnym momencie zadzwoni telefon i dowiedziałem się, że Boss chce ze mną rozmawiać – to był Triple H. Kilka tygodni temu dzwoniłem do niego w pewnej sprawie, więc myślałem, że o nią chodziło, ale się pomyliłem. Hunter powiedział mi, że zostanę wprowadzony do Hall of Fame na co zareagowałem słowami – Bracie, Stary, Kocham Cię”.

» Poniżej przedstawiamy zdjęcie, z którego wynika, że jednym z gości podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW był Stone Cold Steve Austin, który na co dzień mieszka w Los Angeles: