Zapowiedziany segment na SmackDown Live, Informacje dotyczące Big Cassa + Wsparcie od Enzo Amore, Skuteczny powrót do ringu Brandi Rhodes

» W zeszłym tygodniu Jeff Hardy zmierzył się z Randym Ortonem. Ich konfrontacja została przerwana przez Samoa Joe, który podzielił się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi spożywania alkoholu w sposób nieodpowiedzialny, co rozproszyło Jeffa i przegrał z Viperem po zainkasowaniu RKO.

WWE poinformowało, że Jeff Hardy wypowie się na temat oskarżeń rzuconych przez Samoa Joe na najbliższym odcinku SmackDown Live.

» Podczas ostatniego eventu organizowanego przez federację House of Hardcore doszło do nieprzyjemnej sytuacji z udziałem Big Cassa, który po ataku został przetransportowany do pobliskiego szpitala. Tommy Dreamer za pośrednictwem Twittera poinformował, że Big Cass ma się dobrze i jest w stanie płynnie rozmawiać:

Były tag team partner, Enzo Amore za pośrednictwem Twittera również wypowiedział się na temat Big Cassa udzielając mu wsparcia:

» Po kontuzji obojczyka do wrestlingu powróciła Brandi Rhodes, który podtrzymuje swoją passę dziesięciu zwycięstw z rzędu. Dokonała tego podczas ostatniego wydarzenia organizowanego przez federację Fight Forever Wrestling w Wielkiej Brytanii. Wrestlerka współpracowała z Viper(Piper Niven), Beą Priestley, Millie McKenzie oraz Kay Lee Ray.