Gwiazdy gotowe do powrotu na ring WWE, Występ niesamowitego piłkarza na WrestleManii 34?, Michael Cole o współpracy z Coreyem Gravesem

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że Samoa Joe, Drew McIntyre, Big Cass oraz Jeff Hardy są gotowi do powrotu na ring. Samoa oraz Jeff byli obecni podczas ostatniego odcinka WWE Monday Night RAW. Wciąż nie wiadomo jakie plany mają oficjele WWE względem tej czwórki wrestlerów.

» W internecie pojawiły się plotki sugerujące występ Zlatana Ibrahimovica na WrestleManii. Były reprezentant Szwecji ma przyjechać do Nowego Orleanu w roli fana, ale być może będziemy świadkami jakiegoś segmentu z jego udziałem.

Znalezione obrazy dla zapytania zlatan ibrahimovic

» Komentator WWE Michael Cole udzielił wywiadu dla USA Today For The Win, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Coreyem Gravesem:

”Człowieku, Corey jest naturalny. Są pewne osoby, o których wiesz iż posiadają coś co im pomoże stać się prawdziwymi komentatorami. Pierwszą taką osobą, która przychodzi mi na myśl jest Tazz. Wiedziałem to w momencie, kiedy pracowaliśmy ze sobą wiele lat temu na Sunday Night Heat oraz SmackDown. To samo jest z Coreyem. Miałem okazję pracować z nim w Performance Center i zauważyłem w nim wielki potencjał. Jest sarkastyczny, zabawny”.