Uwaga na Spoilery! Stan zdrowia Daniela Bryana po BackLash, Słaby poziom main eventu BackLash, Ruby Riott po walce z Bayley

» Na oficjalnej stronie WWE nie pojawiła się aktualizacja dotycząca obrażeń fabularnych, jakich nabawił się Daniel Bryan po ataku ze strony Big Cassa, co powstrzymało go od występu w BackLash post-show. Renee Young zauważyła, że Bryan został wycofany z post-show z powodu odniesionych obrażeń podczas ataku Big Cassa, którego pokonał na BackLash. Warto zauważyć, że był to drugi pojedynek Daniela Bryana na gali PPV po powrocie do ringu.

» Jak zauważono, podczas walki wieczoru wczorajszej gali WWE PPV BackLash, Roman Reigns pokonał Samoa Joe. W trakcie tego pojedynku większa ilość fanów nie była zainteresowana wydarzeniami, jakie mają miejsce w ringu, tylko opuszczeniem areny:

» Podczas WWE Backlash Kickoff pre-show, Ruby Riott pokonała Bayley. W poniższym materiale wideo Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z liderką The Riott Squad, której towarzyszyły Liv Morgan oraz Sarah Logan. Ruby powiedziała, że tak się dzieje, kiedy masz silną więź, taką jak The Riott Squad. Wrestlerka dodała, że Sasha Banks pomogła im odkryć nową stronę Bayley, co w dużym stopniu pomogło jej w odniesieniu zwycięstwa.