Nia Jax na temat przerwy od występów w WWE, Trudne wyzwanie dla Brauna Strowmana, Big Cass o zakończeniu story z Enzo Amore, John Cena odnośnie relacji z Nikki Bellą

» WWE RAW Women Nia Jax udzieliła wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedziała się na temat swojej przerwy od występów w ringu WWE:

”Chciałabym podziękować WWE za urlop jaki otrzymałam ze względu na mój napięty harmonogram przez co byłam nieobecna w ostatnich tygodniach na live eventach oraz pokazach tv dzięki czemu udało mi się zregenerować po przez częste jazdy na rowerze na świeżym powietrzu i robieniu innych ciekawych rzeczy. Uwielbiam być częścią tak wielkiego przedsięwzięcia jakim jest WWE i cieszę się z możliwości występów w roli heela, gdyż w życiu prywatnym jestem spokojną dziewczyną, a od takiej strony mało kto mnie zna”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przez Uproxx WWE RAW Superstar Braun Strowman stara się zjeść wielką kanapkę z owocami morza w słynnej restauracji Jimmy’s Famous Seafood, która znajduje się w Baltimore. Film ten został nakręcony przez Danę Brooke, a zawodnik mógł liczyć na wsparcie ze strony Luke’a Gallowsa i Heatha Slatera:

» WWE RAW Superstar Big Cass wypowiedział się na temat zakończenia storyline’u z Enzo Amore:

”Wydaje mi się, że jest on wielkim złodziejem. Byłem bardzo zły i zdruzgotany emocjonalnie tym kim jestem jako osoba. Big Cass po powrocie do ringu WWE będzie bardziej emocjonalnym zawodnikiem jako człowiek i będzie w stanie to okazać w wielu sytuacjach. Moim marzeniem było bycie częścią WWE i zamierzam stać się czołową gwiazdą na RAW”.

» 16-krotny mistrz WWE John Cena udzielił wywiadu dla Parade Magazine, w którym wypowiedział się na temat swojego związku z Nikki Bellą:

”Podczas pobytu w WWE każdy chce, aby fani WWE myśleli o tobie, że jesteś na prawdę twardym facetem, ale ja wiem iż takie stwierdzenie odnosi się do osoby, która nie boi się publicznego okazywania uczuć swojej kobiecie”.

@johncena featured on the cover of this week’s @parademagazine!

Post udostępniony przez WrestleZone (@wrestlezonecom)