Karta TakeOver: Orlando, Jim Ross o walce na WM 33, Wywiad z byłym członkiem Cryme Tyme, Around The Ring

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT dowiedzieliśmy się, że w kwietniu na specjalnym evencie NXT TakeOver: Orlando obecny mistrz NXT Bobby Roode będzie bronił swojego pasa w starciu przeciwko Shinsuke Nakamura.
Także odbędzie się Triple Threat Match o NXT Tag Team Championship, które obecnie są w posiadaniu The Authors of Pain. Przeciwnikami mistrzów będą The Revival oraz #DIY(Tommaso Ciampa, Johnny Gargano).

Tak prezentuje się zaktualizowana karta:

WWE NXT Women’s Championship Match:
Asuka(c) vs Ember Moon

Triple Threat Match o NXT Tag Team Championship:
The Authors of Pain(c) vs The Revival vs #DIY

WWE NXT Championship Match:
Bobby Roode(c) vs Shinsuke Nakamura

» WWE Hall of Famer Jim Ross w najnowszym podcaście JR’s Bar-B-Q wypowiedział się na temat starcia AJ Stylesa z Shanem McMahonem na WrestleManii 33:

”Cieszy mnie obecność AJ Stylesa na SmackDown Live i jestem ciekaw tego co wydarzy się na WrestleManii. 2 kwietnia w Orlando blask AJ Stylesa skonfrontuje się z samcem alfa w postaci Shane’a McMahona. Jestem pewien, że panowie nie zawiodą nas, ponieważ w ringu będzie jeden z najlepszych wrestlerów na świecie(były mistrz WWE). Dobrą wiadomością jest to, że AJ przeszedł heel turn i będzie robił to co potrafi najlepiej, czyli bycie – złym facetem”.

» W poniższym materiale wideo były WWE Superstar JTG wypowiedział się na temat incydentu z udziałem członków ”Cryme Tyme”, który miał miejsce w grudniu 2016 roku na stacji benzynowej w Coral Springs Florida. W drugim wideo JTG opowiadał o swojej współpracy z WWE COO Triple H oraz prezesem Vincem McMahonem:

» Podczas najnowszego odcinka ”Around The Ring”, którego gospodarzem był Josh Mathews. Jego gościem specjalnym był były TNA World Heavyweight Champion Eddie Edwards: