Christopher Daniels o ROH World Title, Johnny Mundo o odejściu z WWE, Zapowiedź odcinka WWE NXT

» Ring of Honor World Champion Christopher Daniels w rozmowie z Justinem Barrasso wypowiedział się na temat zdobycia Ring of Honor World Championship:

”Jestem szczęśliwy ze zdobycia tytułu Ring of Honor World Championship. Sposób postrzegania mojej osoby diametralnie się zmienił, ale pogodziłem się już z tą myślą. Sukces jaki osiągnąłem jest zasługą wyłącznie moich zdolności oraz chęci wyżywienia rodziny. Zdałem sobie sprawę z tego, że powinienem zmienić coś w swoim życiu i zrobić kolejny krok w byciu najlepszym”.

» Lucha Underground Superstar Johnny Mundo wystąpił gościnnie w podcaście Ring Rust Radio, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody z Lucha Underground:

”Pomysł jaki otrzymałem ze strony oficjeli Lucha Underground na moją osobę jest fascynujący, ponieważ bardzo poprawiłem się na mikrofonie, a także mam o wiele więcej czasu wolnego dla siebie i mogę robić to co mi się podoba. Aktualnie spędzam sporo czasu na pisaniu, aktorstwie oraz tworzeniu filmów z moimi przyjaciółmi. Moje odejście z WWE było głównie spowodowane słabym mic skillem, więc jestem dumny z tego, że tak bardzo poprawiłem swoje umiejętności”.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT:

– Oney Lorcan vs. Andrade „Cien” Almas

– Przegrany opuści NXT: Kassius Ohno vs. ”The Drifter” Elias Samson.

– Sanity vs. Tye Dillinger, No Way Jose & Roderick Strong

Który z zawodników odejdzie z NXT i przejdzie do głównego rosteru?