AJ Styles na RAW?, Nikki Bella o WrestleManii 33, Gwiazdy WWE odwiedzają szpital, Johnny Mundo o 4 sezonie Lucha Underground

» Portal PWInsider.com donosi, że były mistrz WWE AJ Styles po zwolnieniu ze SmackDown Live prawdopodobnie będzie występował na czerwonej tygodniówce Monday Night RAW. Definitywny transfer będzie miał miejsce po WrestleManii 33. Chcielibyście oglądać Stylesa na RAW? Czy wolicie, aby pozostał na SmackDown?

» WWE SmackDown Live Women Nikki Bella za pośrednictwem Twittera postanowiła wypowiedzieć się na temat mixed tag team matchu, który odbędzie się podczas kwietniowej WrestleManii 33:

» Z poniższego materiału wideo wynika, że takie gwiazdy jak: AJ Styles, Alexa Bliss, Apollo Crews, Natalya oraz Mojo Rawley pojawili się wczoraj w dziecięcym szpitalu w Pittsburghu:

» Lucha Underground Star Johnny Mundo w rozmowie ze Scottem Fishmanem dla TVInsider.com wypowiedział się na temat 4 sezonu Lucha Underground:

”Jest tak wiele rzeczy, które chciałbym aby doszły do skutku. Mam nadzieję, że w przyszłości wybierzemy się w jakąś podróż po świecie i odwiedzimy miejsca, w których nasze pokazy będzie oglądało 1500 osób, a nie tylko 500. Moglibyśmy zmienić swoją siedzibę, ponieważ praca z większymi sponsorami jest ekscytująca. Na mnie zmiana otoczenia może wpłynąć bardzo pozytywnie, z pewnością byłbym w stanie tworzyć jeszcze większe widowiska niż dotychczas. Umowa z Netflix może otworzyć nam nowe drzwi do sławy. Jestem szczęśliwy z bycia częścią Lucha Underground”.