Tyler Bate o WrestleManii 33, Podcast live z Triple H, Karl Anderson w Cincinnati, Nigel McGuinness o współpracy z Jimem Rossem

» WWE UK Star Tyler Bate w rozmowie z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated’s Extra Mustard wypowiedział się na temat weekendu z WrestleManią 33:

”Musicie koniecznie obejrzeć starcie AJ Stylesa z Shanem McMahonem, które odbyło się podczas tegorocznej WrestleManii i był to mój ulubiony pojedynek. Jestem wielkim fanem Shane’a McMahona i bardzo mnie cieszy fakt, że wspólnie z AJ Stylesem byli w stanie wykręcić tak niesamowitą walkę jak na największej gali roku”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego specjalnego eventu WWE NXT TakeOver: Chicago na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się informacja dotycząca specjalnego live’u na facebooku, w którym Triple H odpowiedział na najciekawsze pytania zadane przez fanów.

» WWE RAW Superstar Karl Anderson pojawi się w przyszłym tygodniu, a dokładniej we wtorek na meczu z udziałem Cincinnati Reds. Po pojedynku odbędzie się spotkanie z gwiazdą WWE:

”WWE Superstar Karl Anderson pojawi się 23 maja na uroczystej ceremonii. Nie możecie przegapić takiej okazji i spotkać się z byłym RAW Tag Team Championem”.

» Nigel McGuinness niedawno udzielił wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Jimem Rossem:

”To coś niesamowitego. Jestem kimś wyjątkowym, ponieważ miałem okazję walczyć w jednym ringu z takimi gwiazdami jak Daniel Bryan, Austin Aries, czy też Kurt Angle. Jestem im bardzo wdzięczny za taką możliwość. Myślę, że będę w stanie nauczyć się wielu ciekawych rzeczy od Jima Rossa, który także powinien został umieszczony na mojej liście wyjątkowych osób. Jim jest jednym z najlepszych komentatorów na świecie, więc możliwość wspólnego komentowania eventów z nim jaką otrzymałem od WWE jest czymś czego nie da się opisać słowami”.