Konflikt AJ Stylesa z Shanem, Status Samiego Zayna na RAW, Jim Ross chwali gwiazdy NJPW, Wpis Setha Rollinsa

» Podczas najnowszego WWE Live Eventu w Madison Square Garden otrzymaliśmy promo z udziałem komisarza SmackDown Shane’a McMahona oraz AJ Stylesa, który w zeszłym tygodniu został pokonany przez Randy’ego Ortona przez co nie zmierzy się on z Bray’em Wyattem na WrestleManii 33 o pas WWE:

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że lekki push jaki otrzymał WWE RAW Superstar Sami Zayn wkrótce dobiegnie końca. Po przejściu face turnu przez Chrisa Jericho stał się on drugim ważnym babyfacem na czerwonej tygodniówce po Romanie Reignsie, a po powrocie Finna Balora, Zayn zostanie odsunięty na dalszy plan.

» WWE Hall of Famer Jim Ross w rozmowie dla Sports Illustrated’s Extra Mustard wypowiedział się na temat gwiazd NJPW Kazuchika Okade oraz Hiroshi Tanahashiego:

”Okada oraz Tanahashi są na zaawansowanym poziomie. Jestem pewien, że bez większego problemu poradzili by sobie w WWE. Obaj mają wystarczające umiejętności do tego, aby main eventować wszystkie gale”.

» WWE RAW Superstar Seth Rollins za pośrednictwem Twittera pogratulował Christopherowi Danielsowi zdobycia kolejnego tytułu w swojej karierze podczas Ring of Honor’s 15th Anniversary show: