Goldberg odejdzie z WWE?, Turniej z udziałem kobiet, Squash na live evencie MSG, WWE powraca do MSG

» Portal Wrestling Observer Newsletter donosi, że Bill Goldberg prawdopodobnie odejdzie z WWE po WrestleManii 33, ponieważ w tym dniu wygasa jego kontrakt z federacją, a starcie z Brockiem Lesnarem ma być ostatnim w jego karierze. W związku z czym Brock Lesnar zostanie nowym mistrzem WWE Universal.
Chcielibyście, aby Bill Goldberg podpisał nowy kontrakt z WWE i regularnie pojawiał się na tygodniówkach?

» Sweet Saraya Knight za pośrednictwem Facebooka wydała ciekawe oświadczenie dotyczące zorganizowania turnieju z udziałem kobiet, który odbędzie się w federacji Bellatrix Female Warriors (dawniej the World Association of Women’s Wrestling):

”Informacje dla wszystkich firm na świecie:

Potrzebuje wyłonić żeńską mistrzynię. Pomogę w zorganizowaniu show, ale pod jednym warunkiem, że otrzymam najlepsze wrestlerki z całego świata. Jedna dziewczyna, jedna kobieta wojownik. Która z kobiet będzie najlepsza? Bellatrix zorganizuje pierwszy turnieju żeński z udziałem kobiet z całego świata, który wyłoni pierwszą mistrzynię Bellatrix”.

» Podczas SmackDown Live Eventu w Madison Square Garden pretendent do pasa WWE Universal Brock Lesnar pokonał Kevina Owensa w jednostronnym pojedynku, który trwał niespełna 3 minuty:

» Federacja WWE ogłosiła, że 7 lipca w Madison Square Garden odbędzie się kolejny event z udziałem gwiazd występujących na SmackDown.