Uwaga na Spoilery! AJ Styles przywrócony, Walka o pasy tag teamowe, Triple H o powrocie The Rocka do WWE

» Mimo protestów Generalnego Managera SmackDown Daniela Bryana, AJ Styles został przywrócony na SmackDown przez Shane’a McMahona, a następnie były mistrz WWE zaakceptował wyzwanie komisarza dzięki czemu panowie zmierzą się ze sobą na WrestleManii 33.
Kto według Was wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się tag team match o SmackDown Tag Team Championship, w którym ówcześni mistrzowie American Alpha zmierzyli się z The Usos. Wynik tego starcia okazał się sporym zaskoczeniem dla publiczności zgromadzonej na arenie. Poniżej przedstawiamy materiały wideo z tego starcia:

» WWE COO Triple H pojawił się gościnnie w ESPN, gdzie wypowiedział się na temat powrotu The Rocka do WWE:

”Kiedy 100,000 fanów zgromadzonych na arenie intonuje twoje imię i szaleje to zyskujesz dodatkową siłę tak zwaną adrenalinę. To dlatego The Rock co jakiś czas powraca do WWE. Zaufajcie mi on teraz jest bardzo zajęty, ponieważ zajmuje się nagrywaniem filmów, programów telewizyjnych, a jego firma produkcyjna kosztuje go kolejne wyrzeczenia. Mogę stwierdzić, że Rock jest właścicielem Hollywood, ale mimo wszystko z jakiegoś powodu powraca do WWE”.