Uwaga na Spoilery! Title Match zapowiedziany na Payback, Face Turn na SmackDown, Title Match na SmackDown, Tye Dillinger

» Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Live odbył się Fatal 4 Way Match o miano pretendenta do WWE Cruiserweight Championship. W ostatecznym rozrachunku Austin Aries pokonał TJ Perkinsa, Jacka Gallaghera oraz Mustafe Aliego dzięki czemu 30 kwietnia na gali Payback zmierzy się z Nevillem.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live odbył się segment z udziałem komisarza Shane’a McMahona oraz AJ Stylesa, który w ostatecznym rozrachunku podał dłoń swojemu byłemu przeciwnikowi z WrestleManii 33. Świadczyć to może o przejściu face turnu przez AJ Stylesa.

» Podczas najnowszego odcinka WWE Talking Smack dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu na SmackDown Live odbędzie się pojedynek z udziałem American Alpha oraz The Usos, a na szali zostaną postawione SmackDown Tag Team Titles. Oczywiście wszystko może ulec zmianie po Superstars Shakeup.

» We wczorajszym odcinku Talking Smack WWE NXT Superstar Tye Dillinger wypowiedział się na temat swojej walki na SmackDown: