AJ Styles pewien występu na WrestleManii 34, Roman Reigns opowiada o szacunku The Shield, Goście odcinków Table For 3

» WWE Champion AJ Styles w rozmowie dla USA Today For The Win wypowiedział się na temat swojego aktualnego stanu zdrowia po tym jak na jednym z live eventów nabawił się drobnego urazu:

”Raczej nic mi się nie stało. Po prostu zostałem trafiony w kolano. Ta sytuacja wystraszyła wiele osób, ale na pewno nie mnie. Wiedziałem, że moim celem jest bycie częścią WrestleManii 34 i z pewnością tak będzie!”.

» WWE RAW Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla NOLA.com, w którym wypowiedział się na temat zdobycia szacunku na backstage’u przez The Shield:

”Kiedy połączyliśmy się razem, to od samego początku wiedzieliśmy, że musimy zrobić coś co pozwoli o nas nie zapomnieć. Mieliśmy bardzo dobrą etykę pracy i nasza trójka osiągnęła bardzo wiele w wrestlingu. Kiedy ludzie widzieli jak pojawialiśmy się na arenie i niszczyliśmy każdego przeciwnika to w taki sposób zyskiwaliśmy coraz więcej szacunku. To ciężka praca, ale jesteśmy w WWE po to, aby być najlepsi”.

» Tegoroczny WWE Hall of Famer Jeff Jarrett za pośrednictwem Twittera poinformował, że będzie częścią kolejnego odcinka Table For 3 podczas weekendu z WrestleManią 34. Jak już wspomniano, WWE będzie kręciło kilka odcinków w Nowym Orleanie. W jednym z nich gościem będzie Ronda Rousey: