Triple H opowiada o oczyszczeniu Daniela Bryana, Kolejne informacje odnośnie Greatest Royal Rumble, 10-lecie emerytury Rica Flaira

» WWE COO Triple H w rozmowie dla Raute Musik wypowiedział się na temat oczyszczenia Daniela Bryana:

”Oczyszczenie Daniela Bryana trwało bardzo długo. Cały czas pracowaliśmy z Danielem nad powrotem do ringu, tak więc każdego dnia korzystaliśmy z porad lekarzy. Każdy powtarzał, że Daniel nie powinien już walczyć, ponieważ może to się dla niego źle skończyć. Teraz, gdy już wiem o swoim powrocie do ringu, bacznie będziemy go obserwować. Musimy pamiętać, że zdrowie oraz dobre samopoczucie naszych gwiazd jest najważniejsze. Jestem zachwycony powrotem Generalnego Managera SmackDown Live, gdyż po dłuższym poznaniu wiem jak wspaniałym wrestlerem on jest”.

» WWE ogłosiło, że bilety na specjalny event Greatest Royal Rumble, który odbędzie się w Jeddah w Arabii Saudyjskiej trafią do sprzedaży 13 kwietnia zamiast 31 marca jak to było planowane wcześniej. To wydarzenie będzie transmitowane na żywo w Australii, Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej oraz w sieci WWE Network. Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się na evencie:

50-man Royal Rumble

Tag Team Match
The Hardys vs. RAW Tag Team Champions The Bar

Ladder Match
Samoa Joe vs. Finn Balor vs. Seth Rollins vs. WWE Intercontinental Champion The Miz

» W dniu wczorajszym minęło dokładnie 10 lat od pojedynku WWE Hall of Famera Rica Flaira oraz Shawna Michaelsa podczas WrestleManii 24. Był to ostatni pojedynek z udziałem Rica, który za pośrednictwem Twittera podziękował The Heartbreak Kidowi oraz firmie: