Ric Flair obecny na RAW, Nieobecność AJ Stylesa na eventach, The Hardy Boyz w WWE?, Jeff Jarrett w Meksyku

» Portal PWInsider.com donosi, że WWE Hall of Famer Ric Flair pojawi się dzisiaj na Monday Night RAW w Green Bay w Wisconsin. Prawdopodobnie włączy się on w segment z udziałem RAW Womens Champion Bayley oraz Charlotte Flair. Warto dodać, że panie zmierzą się ze sobą podczas niedzielnej gali FastLane.

» Jeśli chodzi o braci Hardys to sytuacja wygląda następująca. Obaj nie przyjmują żadnych rezerwacji od federacji ze sceny niezależnej co może świadczyć o tym, że są oni aktualnie w kontakcie z WWE. Zarówno Jeff jak i Matt nie zdecydowali się jeszcze na przedłużenie kontraktów z TNA, ponieważ prowadzą ‚pewne’ rozmowy o, których zostaniemy poinformowani w przyszłym tygodniu.

» Z nieznanych nikomu przyczyn były mistrz WWE AJ Styles nie wziął udziału w zeszłotygodniowych live eventach WWE. Już jutro AJ zmierzy się z Lukiem Harperem w singles matchu, a jego zwycięzca stanie się pretendentem do pasa WWE.

» Jeff Jarrett wraz z Anthem Sports & Entertainment Executive Vice President Ed Nordholm w weekend uczestniczyli w wydarzeniu Crash Lucha Libre, który odbył się w Tijuanie w Meksyku.