Dlaczego Chris Jericho powrócił do WWE?, Adam Cole zadebiutuje na NXT TakeOver: Brooklyn III?, Przeprosiny AJ Stylesa na SmackDown, Szczegóły dotyczące stanu zdrowia Rica Flaira

» Były WWE United States Champion Chris Jericho w najnowszym odcinku Talk Is Jericho wypowiedział się na temat swojego powrotu na SmackDown Live w dniu 25 lipca 2017 roku:

”Kilka dni przed moim powrotem do WWE w Talk Is Jericho gościłem Tylera Breeze’a i Fandango i to właśnie oni zachęcili mnie do powrotu, gdyż moim głównym celem był występ w jednym z nowszych odcinków Southpaw Regional Wrestling”.

Warto dodać, że Chris Jericho zaangażował się w segment z AJ Stylesesm oraz Kevinem Owensem na SmackDown Live co było wielkim zaskoczeniem dla większości fanów interesujących się wrestlingiem co doprowadziło do późniejszej walki o pas WWE United States, z której zwycięsko wyszedł AJ Styles.

» W zeszłym tygodniu z federacją World Wrestling Entertainment kontrakt podpisał były Ring of Honor Champion Adam Cole, którego występy będziemy mogli obserwować w NXT. Portal internetowy Wrestlezone.com potwierdził, że Adam w najbliższy piątek przyleci do Brooklynu z okazji weekendu z SummerSlam co może świadczyć o tym, że zadebiutuje na najbliższym NXT TakeOver: Brooklyn III. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy dojdzie do debiutu zawodnika oraz kto może być jego potencjalnym przeciwnikiem.

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się segment z udziałem komisarza niebieskiej tygodniówki oraz AJ Stylesa, który zdecydował się na przeprosiny o czym możecie dowiedzieć się w poniższym materiale wideo:

» Portal internetowy F4WOnline.com informuje o tym, że WWE Hall of Famer Ric Flair przebywa w szpitalu w Atlancie po przejściu udanej operacji usunięcia blokady na jelicie grubym, jednak jego stan zdrowia wciąż określany jest jako krytyczny. Z najnowszych informacji wynika, że lekarze skupiają się na przywróceniu prawidłowej funkcjonalności nerek WWE Hall of Famera, ale nie wiadomo, czy im się to uda.