Aleister Black o reakcji publiczności na tournee, Życzenia od Vince’a McMahona, Jack Swagger zadebiutuje w MMA

» WWE NXT Champion Aleister Black udzielił wywiadu dla Rock Sins, w którym wypowiedział się na temat reakcji publiczności na tournee:

”Publiczność zareagowała bardzo dobrze. Jestem zaskoczony, ponieważ NXT jest marką mającą inny zestaw obserwatorów niż większość głównych brandów, które podążają za fanami. To dobrze, że śpiewaliśmy NXT, nawet podczas pojedynków, które wykonujemy niemalże codziennie. To jest walidacja tego, jak fani postrzegają wszystkich członków brandu NXT. Jest, to bardzo dobre dla mnie zarówno jako artysty, jak i wykonawcy”.

» WWE RAW Superstar, Roman Reigns obchodzi swoje 33 urodziny, natomiast Bo Dallas, 28 urodziny. W związku z tym prezes WWE, Vince McMahon za pośrednictwem Twittera przesłał życzenia urodzinowe do wrestlerów:

» Ariel Helwani za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że debiut Jake’a Hagera (znanego jako Jack Swagger) w Bellatorze MMA będzie miała miejsce prawdopodobnie pod koniec tego roku. Na obecną chwilę nie wiadomo, kim będzie jego przeciwnik.