Kevin Owens przeniesie się na 205 Live?, Sasha Banks wciąż uczestniczką RR Matchu, Nikki Cross debiutuje na Monday Night RAW

» Kevin Owens zrzucił znaczną ilość zbędnych kilogramów przygotowując się do powrotu na ring. Jakiś czas temu wrestler musiał poddać się poważnej operacji kolana. Jak widać poniżej, KO pojawił się na piątkowej imprezie Cavalcade of Customs w Cincinnati. WWE niedawno opublikowało materiał wideo promujący powrót byłego Universal Championa do ringu WWE, ale wciąż nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Są spekulacje sugerujące występ Owensa w 30-osobowym Royal Rumble Matchu oraz jego przenosiny do dywizji WWE 205 Live.

» Na Monday Night RAW, Mickie James poinformowała, że będzie uczestniczką 30-osobowego Royal Rumble Matchu z udziałem kobiet, który odbędzie się na gali PPV Royal Rumble. Na liście osób obecnych w tym starciu znajduje się Sasha Banks mimo, iż będzie ona uczestniczką RAW Women’s Championship Matchu. Rywalką Sashy będzie Ronda Rousey i nie wydaje się, abyśmy pod koniec bieżącego miesiąca poznali nową mistrzynię czerwonego brandu.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW w głównym rosterze zadebiutowała Nikki Cross, która współpracowała z Bayley oraz Natalyą. Wrestlerki poradziły sobie w starciu z The Riott Squad. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Dasha Fuentes próbowała wydobyć z ust Nikki jakiekolwiek słowo, ale ona była tak podniecona, że nie mogła wydobyć z siebie żadnego słowa. Oprócz niej na czerwonej tygodniówce zadebiutowały takie postacie jak: EC3, Lacey Evans oraz Heavy Machinery.