Powód odejścia Kevina Owensa z WWE RAW, Wielkie starcie zapowiedziane w NXT TV, Sasha i Bayley wyśmiewają kobiety SmackDown

» Na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że Kevin Owens zrezygnował ze swojej dotychczasowej pracy, a jego profil został przeniesiony do rosteru Alumni. Podobno ten zabieg ma na celu przeniesienie byłego WWE Universal Championa na SmackDown Live. Sam Kevin jest już znudzony swoim dotychczasowym konfliktem jaki prowadził z posiadaczem walizki Money in the Bank, Braunem Strowmanem i chce spróbować czegoś nowego.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź najnowszego odcinka WWE NXT, podczas którego dojdzie do konfrontacji z udziałem NXT Tag Team Champions Rodericka Stronga i Kyle’a O’Reilly’ego, a ich przeciwnikami będą WWE UK Champion Pete Dunne oraz NXT North American Champion Ricochet:

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo, w którym Sasha Banks oraz Bayley dyskutują na temat sytuacja, jaka miała miejsce z udziałem Becky Lynch oraz SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair. Wrestlerki zastanawiają się nad tym, czy ich przyjaźń była kiedykolwiek prawdziwa: