Shawn Michaels obecny na poniedziałkowym RAW, Kurt Angle odwiedza rodzinną organizację, Zmiana wyglądu Punishmenta Martineza

» Portal PWInsider.com informuje, że WWE Hall of Famer Shawn Michaels pojawi się na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW w Providence Rhode Island. Michaels będzie kontynuował hype dla konfrontacji DX z The Undertakerem i Kanem podczas eventu WWE Crown Jewel. Odbędzie się on 2 listopada w Arabii Saudyjskiej. Będzie to powrót WWE Hall of Famera do wrestlingu po prawie ośmiu latach, gdzie miał okazję zmierzyć się z The Undertakerem podczas WrestleManii XXVI.

» Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle być może przebywa na wakacjach, ale to nie oznacza, że olimpijski bohater zwolnił przed swoim występem na listopadowym wydarzeniu Crown Jewel. Angle pojawił się w swoim rodzinnym mieście Pittsburghu, gdzie odwiedził Independent Wrestling Cartel:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Great training day at @iwc_wrestling – prepping for the World Cup November 2. #itstrue #wwecrownjewel @seanperich

Post udostępniony przez Kurt Angle (@therealkurtangle)

» Punishment Martinez pojawił się w WWE Performance Center o czym za pośrednictwem Twittera poinformował były wrestler Ring of Honor. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wrestler będzie miał okazję do debiutu na tygodniówce WWE NXT. Wygląda na to, że wrestler poszedł śladami Barona Corbina i ściął włosy: