Kolejna była gwiazda Impact Wrestling w WWE?, Kolejne informacje dotyczące eventu Crown Jewel, Curtis Axel zadowolony ze swojej pozycji

» W 2017 roku z federacją Impact Wrestling pożegnał się Robbie E, który od pewnego czasu regularnie pracował na scenie niezależnej prowadząc również własny podcast o nazwie “Why It Ended”. Wygląda, na to że Robbie E dołączył do federacji World Wrestling Entertainment o czym może świadczyć poniżej zamieszczony wpis:

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że większość producentów oraz Superstars nie chce pojechać do Arabii Saudyjskiej na Crown Jewel, czyli event jaki jest zagrożony z powodu ostatnich zawirowań w wcześniej wspomnianym kraju. Podobno wiele osób było niezadowolonych z Greatest Royal Rumble, a drugi event będzie bardziej kontrowersyjny biorąc pod uwagę obecną globalną sytuację. Tak więc trzeba jeszcze trochę poczekać, a być może już wkrótce dowiemy się, co i jak w sprawie Crown Jewel.

» WWE Superstar Curtis Axel aktualnie pełni rolę osoby przeprowadzającej rekrutacje do NXT, co jak widać bardzo mu odpowiada. Wrestler za pośrednictwem Twittera pogratulował czarnej oraz złotej marce za odniesiony sukces przy czym wspomniał, że w przeszłości występował w NXT pod gimmickiem “Michael McGillicutty”.