WWE Hall of Famers wystąpią na Evolution, Kofi Kingston opowiada o pobiciu rekordu Gunna, Booker T zainteresowany ringowym powrotem

» Portal PWInsider.com informuje, że WWE Hall of Famer Alundra Blayze (Medusa) będzie częścią zbliżającej się gali WWE PPV Evolution, na której wystąpią tylko i wyłącznie kobiety. Tej samej nocy mają pojawić się Molly Holly oraz Ivor, ale na obecną chwilę nie wiadomo jaka będzie ich rola.

Tak prezentuje się karta PPV Evolution:

RAW Women’s Title Match
Nikki Bella vs. Ronda Rousey

Last Woman Standing Match for the SmackDown Women’s Title
Charlotte Flair vs. Becky Lynch

NXT Women’s Title Match
Shayna Baszler vs. Kairi Sane

NXT UK Women’s Title Match
Isla Dawn vs. Rhea Ripley

2018 Mae Young Classic Finals
Io Shirai vs. Toni Storm

Battle Royal for a Future Title Shot
Torrie Wilson, Asuka, Mandy Rose, Sonya Deville, Lana, Carmella, Naomi, Billie Kay, Peyton Royce, Ember Moon, Nia Jax, Dana Brooke, Alicia Fox, Tamina Snuka

Mickie James i Alexa Bliss vs. WWE Hall of Famers Lita i Trish Stratus

» Dwa tygodnie temu Kofi Kingston przebił rekord Billy’ego Gunna odnoszący się do najdłuższego panowania w federacji WWE jako mistrz tag teamowy. Kofi jest ośmiokrotnym tag team championem utrzymując mistrzostwa RAW, SmackDown oraz World Tag przez prawie 1000 dni. Wrestler omówił swoje osiągnięcie w rozmowie z Akhileshem Gannavarapu:

”Tak, to niesamowite osiągnięcie, ponieważ nigdy nie spodziewałem się, że będę miał okazję być najdłużej panującym mistrzem tag teamowym w historii federacji. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, skąd pochodzimy i fakt, że na samym początku  grupaThe New Day zostali odrzuceni przez WWE Universe i musieliśmy to odwrócić. Nasza pozytywna postawa pozwoliła nam osiągnąć wiele i zrobiliśmy to razem. Ja doceniam pomoc moich przyjaciół”.

» WWE Hall of Famer Booker T udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wyjawił chęć powrotu do ringu WWE:

”Mogę stwierdzić, że gdyby oficjele WWE poprosili mnie o powrót i stoczenie pojedynku, to z pewnością zrobiłbym to w mgnieniu oka. Przygotowanie do występu ringowego sprawia mi bardzo wiele przyjemności i idealnym miejsce na powrót byłaby WrestleMania. Gdybym został zapytany o chęć powrotu, to moja odpowiedź była by następująca – Tak”.