Rey Mysterio i syn trenują w szkole Lance’a Storma, Goldust obiecuje występ na All In 2, Dark match przed tapingiem WWE NXT

» Rey Mysterio oraz jego 21 letni syn Dominik Gutierrez aktualnie przebywają w Calgary, gdzie trenują w Lance Storm Wrestling Academy. Były WWE World Heavyweight Champion zauważył na Instagramie, że jego syn rozpoczął trzymiesięczny trening w akademii Storma:

”W listopadzie 2016 roku Dominik miał rozpocząć swój trening, jednak miało to miejsce w styczniu 2017 roku. We wrześniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Rey Mysterio koncentruje się na szkoleniu swojego syna i przygotowaniu go do kariery zapaśniczej, podczas kiedy jego przyszłość wisi na włosku. W przeszłości Dominik miał okazję pojawić się w ringu WWE razem z Reyem Mysterio oraz WWE Hall of Famerem Eddiem Guerrero”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

3 month session starts now for my son @dominik_35 @stormwrestlingacademy Calgary ?? #ThankYouLance #ProudFather #KillItSon

Post udostępniony przez Rey Mysterio (@619iamlucha)

» WWE Star Goldust wypowiedział się na temat zdobycia NWA World Heavyweight Title przez Cody’ego Rhodesa:

”Przypomniało mi się, kiedy Cody i ja zdobyliśmy mistrzostwa tag teamowe, ponieważ to była prawdziwa historia. To się działo razem z moim tatą, a naszymi rywalami byli członkowie The Shield. Ta historia miała wszystkie elementy potrzebne do narysowania domu wartego miliard dolarów. Nie mogę się doczekać All In 2. Mogę założyć się, że pojawię się na tym wydarzeniu”.

» Przed rozpoczęciem czwartkowego tapingu WWE NXT w Full Sail University odbył się dark match, w którym Dominik Dijaković pokonał Dana Mathe. Koresponder WrestlingInc.com zauwazył, że pojedynek ten został zdominowany przez Mathe, dopóki Dijaković nie wykonał rolling boota inkasując pin, czyli przypięcie.