SPOILER! Wielki debiut gwiazd WWE NXT na SmackDown

Uwaga na Spoilery! Wielki powrót i sukces na SmackDown Live, Wyzwanie Daniela Bryana na SummerSlam, Dark match z udziałem mistrzów

» Niespodziewanie na SmackDown Live powróciła Charlotte Flair, która w walce wieczoru pokonała SmackDown Women’s Champion Carmelle, dzięki czemu na SummerSlam weźmie udział w trzyosobowym triple threat match. Jej rywalką oprócz mistrzyni będzie Becky Lynch. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Charlotte wypowiedziała się na temat swojej wygranej:

”Człowieku muszę powiedzieć, że Tampa jest miejscem, w którym występuję od prawie sześciu lat, więc powrót tam i możliwość występu na SummerSlam w Triple Threat Matchu jest czymś fajnym – twierdzi Flair. Nawet nie pomyślałam o tym, że będę mogła stanąć twarzą w twarz przeciwko mojej najlepszej przyjaciółce, która dominowała na SmackDown Live przez ostatnich sześć tygodni. Przez ostatni czas mogłam w każdy wtorek oglądać poczynania Becky na niebieskiej tygodniówce, ale jestem gotowa odzyskać mój tron. The Queen is back”.

» Na wczorajszym odcinku niebieskiej tygodniówki były Generalny Manager Daniel Bryan rzucił wyzwanie do walki The Mizowi na SummerSlam. Jak się okazało wrestler nie był skłonny odpowiedzieć na wyzwanie Daniela, o czym możecie dowiedzieć się z poniżej zamieszczonego materiału wideo. Oczywiście jest, to część storyline’u.

» Po zakończeniu wczorajszego odcinka WWE 205 Live w Tampa odbył się dark match, w którym WWE Champion AJ Styles pokonał WWE United States Championa Shinsuke Nakamure. Pojedynek ten trwał około dziesięciu minut, zakończony przez Styles Clash. Podczas przyszłotygodniowego odcinka SmackDown Live pojawi się AJ Styles, który w tym tygodniu był nieobecny w telewizji.