Uwaga na Spoilery! Skuteczny debiut ringowy na SmackDown, The Big Show chwali roster SmackDown, Przyszłotygodniowy powrót do WWE

» Na SmackDown swój ringowy debiut zaliczyła Zelina Vega, która poradziła sobie w starciu z Laną. Niestety w trakcie show doszło do ingerencji ze strony Aidena Englisha oraz Andrade „Cien” Almasa, co doprowadziło do większego napięcia w drużynie Rusev Day.

» Wczoraj The Bar pokonali The Usos, dzięki czemu zmierzą się z członkami The New Day podczas przyszłotygodniowego odcinka SmackDown Live. Po ich starciu dowiemy się, z kim na SummerSlam zmierzą się The Bludgeon Brothers o SmackDown Tag Team Championship. The Big Show za pośrednictwem Twittera pochwalił wydarzenia na SmackDown z udziałem The Usos oraz Sheamusa i Cesaro.

» Federacja WWE ogłosiła, że WWE Champion AJ Styles powróci podczas przyszłotygodniowego odcinka SmackDown Live w Orlandu. Przeciwnikiem mistrza na SummerSlam tj. 19 sierpnia będzie Samoa Joe, z którym miał okazję współpracować wiele lat temu w Total Nonstop Action.