Znamy powód upadku Titusa O’Neila na Greatest Royal Rumble, Występ Victorii oraz Lity na BackLash, WWE powraca do CenturyLink Center

» WWE Superstar Randy Orton za pośrednictwem Twittera wysłał podziękowania w kierunku jednego z użytkowników, który stworzył całkiem fajny GIF z udziałem Titusa O’Neila. Lider Titus WorldWide niefortunnie upadł podczas Greatest Royal Rumble, jak twierdzi jeden z użytkowników Twittera powodem upadku było RKO w wykonaniu Vipera.

» W poniższym materiale wideo przedstawiony został pojedynek o WWE Women’s Championship Title, w którym Victoria zmierzyła się z Litą. Do walki doszło podczas gali WWE PPV BackLash w 2004 roku, a zwycięstwo zgarnęła Victoria, dzięki czemu zachowała tytuł mistrzowski. Po walce obie wrestlerki zostały zaatakowane przez Molly Holly oraz Gail Kim.

» WWE poinformowało, że 3 lipca w CenturyLink Center w Omaha odbędzie się odcinek WWE SmackDown Live, w którym udział wezmą takie gwiazdy jak:
WWE Champion AJ Styles, Daniel Bryan, Samoa Joe, Shinsuke Nakamura, Charlotte Flair oraz SmackDown Women’s Champion Carmella. Więcej informacji znajdziecie na stronie Ticketmaster, a bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży w piątek 11 maja.