Uwaga na Spoilery! Czy Alexa Bliss wystąpi na BackLash po operacji powiększenia piersi?, Wielka gwiazda powróciła na RAW, Sędzia przeprasza za GRR

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW został wyemitowany kolejne odcinek serii, w której była RAW Women’s Champion Alexa Bliss opowiada o krzywdzie, jaką wyrządziła jej Nia Jax. Tymczasem w poniżej zamieszczonym materiale wideo możemy obejrzeć, w jaki sposób Alexa Bliss dopasowuje sobie buty, w których zamierza występować na czerwonej tygodniówce. Jak wiecie Alexa Bliss jest nieobecna w telewizji ze względu na operację powiększenia piersi, jakiej się poddała dwa tygodnie temu.

» Portal PWInsider.com twierdzi, że na backstage’u w Montrealu na RAW pojawił się Kane. Jak wiadomo w dniu jutrzejszym odbędą się wielkie wybory w Knox County, a ulubiony demon diabła kandyduje na stanowisko burmistrza. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy Kane powróci do telewizji.

» Sędzia WWE Chad Patton za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zakończenia Steel Cage Matchu z gali Greatest Royal Rumble. W tej walce ze sobą zmierzyli się Roman Reigns oraz WWE Universal Champion Brock Lesnar.