Uwaga na Spoilery! Gunner w WWE?, Plany dotyczące Matta Hardy’ego, Roderick Strong ojcem, Elias Samson na RAW?

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że były Impact Wrestling Superstar Gunner wkrótce podpisze kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment, a następnie dołączy do NXT. Oczywiście warunkiem, aby tak się stało jest pozytywne przejście badań medycznych przez zawodnika.

» WWE RAW Tag Team Champion Matt Hardy podczas wczorajszego odcinka czerwonej tygodniówki pokonał Sheamusa, ale ważniejsze jest to co zawodnik zrobił w singles matchu. Otóż Matt kilkukrotnie zachowywał się tak jak to miało miejsce podczas jego pobytu w Impact Wrestling. Z tego co wiemy to oficjele WWE planują w przyszłości używać gimmicku ”Broken”.

» WWE NXT Superstar Roderick Strong za pośrednictwem Instagrama poinformował o tym, że jego żona zawodniczka MMA Marina Shafir urodziła wczoraj córeczkę:

» Podczas wczorajszego Monday Nigh RAW po raz kolejny pojawił się Elias Samson, który na co dzień występuje w NXT. Warto wspomnieć o tym, że wrestler ten od czasu Superstar Shake-Up regularnie pojawia się z gitarą na czerwonej tygodniówce: