Samoa Joe o współpracy z AJ Stylesem, Rocznica Pete’a Dunne’a z WWE UK Championship, Tenille Dashwood opowiada o życiu po WWE

» WWE Star Samoa Joe udzielił wywiadu dla Sky Sports, w którym wypowiedział się na temat współpracy z AJ Stylesem w innych federacjach:

”Tak, pracowałem z nim w innych federacjach wrestlingowych. Nie mogę powiedzieć w jakich hahahah. Wiem, że posiadacie więcej informacji ode mnie, to chyba nie muszę ich powtarzać 😛 To jest trochę zbędne. Oczywiście, chciałbym po raz kolejny móc współpracować z obecnym mistrzem WWE”.

» Dokładnie rok temu mistrzem WWE United Kingdom został Pete Dunne. WWE UK Star za pośrednictwem Twittera potwierdził, że jest drugim najdłużej panującym mistrzem w WWE, ponieważ wyprzedza go WWE Universal Champion Brock Lesnar(412 dni):

» Tenille Dashwood udzieliła wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedziała się na temat życia po WWE:

”Poczułam, że wszystko będzie dobrze. Wiedziałam, że na scenie niezależnej istnieje inny styl życia i jest ono bardziej satysfakcjonujące. Oczywiście na początku trochę się bałam, ponieważ nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, ale po czasie moje spojrzenie na scenę niezależną się zmieniło. Robię teraz małe rzeczy związane z wrestlingiem, ale są one dla mnie ważniejsze”.