Wielki pojedynek zapowiedziany na Survivor Series, Shane McMahon zwycięzcą World Cup, WWE Hall of Famer powrócił do ringu na Crown Jewel

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że na gali PPV Survivor Series dojdzie do konfrontacji z udziałem WWE Championa AJ Stylesa oraz nowego WWE Universal Championa Brocka Lesnara. W taki sposób prezentuje się karta wydarzenia, które odbędzie się 18 listopada w Staples Center w Los Angeles:

WWE Announces Major Survivor Series Match

RAW vs. SmackDown
WWE Universal Champion Brock Lesnar vs. WWE Champion AJ Styles

RAW vs. SmackDown
WWE Intercontinental Champion Seth Rollins vs. WWE United States Champion Shinsuke Nakamura

RAW vs. SmackDown
RAW Women’s Champion Ronda Rousey vs. SmackDown Women’s Champion Becky Lynch

» Komisarz SmackDown Live Shane McMahon wygrał turniej WWE World Cup podczas wczorajszego wydarzenia Crown Jewel w Riyadh. Shane w walce finałowej pokonał Dolpha Zigglera. Pierwotnie rywalem show offa miał być The Miz, ale on nabawił się urazu w trakcie konfrontacji i reprezentantem niebieskiego brandu był Shane. Turniej wyglądał następująco:

Rey Mysterio def. Randy Orton
The Miz def. Jeff Hardy
WWE IC & Tag Team Champion Seth Rollins def. Bobby Lashley
Dolph Ziggler def. WWE Hall of Famer Kurt Angle
The Miz def. Rey Mysterio
Dolph Ziggler def. Seth Rollins
Shane McMahon def. Dolph Ziggler

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels powrócił do ringu podczas wczorajszego wydarzenia WWE Crown Jewel w Riyadh. Wrestler przeszedł na emeryturę w 2010 roku na WrestleManii 26 konfrontując się z The Undertakerem. Fani na Crown Jewel zobaczyli konfrontację DX (Shawn Michaels i Triple H) z The Undertakerem i Kanem (The Brothers of Destruction).